Acil Kıbrıs Electronics ' e Hoş Geldiniz
Tüm Elektronik İşleriniz için Biz Varız

acilkibris.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;
acilkibris.com’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.
acilkibris.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece acilkibris.com  bünyesinde kullanılmaktadır.

acilkibris.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  acilkibris.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin acilkibris.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Bu belgede bulunan bilgiler  acilkibris.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.
acilkibris.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sepet

Oturum Aç

Değerli Müşterilerimiz Değişken Kur farkından Dolayı Güncel Fiyatlarımızı +90 533 820 5914 Whatsapp Sipariş Hattımız Üzerinden Bilgi Alabilirsiniz. Acil Kıbrıs Electronics

You cannot copy content of this page

error: İçerik koruması!